«

»

veebr 04

Lannussaare hoovist


Täna näitan kilde minu lapsepõlvekodust. Lannussaare talust, mis asub Otepää vallas Pühajärve külas. Pildid nii laupäevast kui pühapäevast.

5 comments

Otse kommentaariumisse

 1. Usin Erakonnakaaslane

  Eriti meeldis mulle see uksevahelt vaatav kits :) Linnamehe asi, nii harva kui maale saab ja veel harvemini sinna, kus loomi peetakse. Seega tuleb neid põhiliselt piltidelt tarbida.

 2. Killu

  See on ka minu lemmik pilt :). Mulle meeldib seal see uks ja kivisein. Kits Molli sobib sinna ideaalselt. Teine kits, Kiki, ei viitsinudki välja tulla…
  Muide, need samad kitsekesed esinesid meil ka Kreisiraadios aastatid tagasi. Pühade aegu ketras uuesti. Tore oli vaadata. Nad olid siis kõik veel nii noored. Ja hobu Asti kekutas seal ja mullikad “jälitasid” rootsi kunni. Kes nad olidki, baltisaksa turistid? Haukuva koera pidid mujalt otsima. Meie omad olid nendega selleks ajas sõbrad :).

 3. Usin Erakonnakaaslane

  ja jah, need koerad, eriti see punane, on nagu sündinud modellid. Ja selle fotosessiooni juures on veel nauditav Sinu oskus näha ilu väikestes asjades.

 4. Killu

  huvitav… kes see salajane usin kirjutaja on…

  (Anette naudib poseerimist. näiteks kassike ei taha kuidagi pildile jääda. seekord ei jäänudki…)

 5. Usin Erakonnakaaslane

  hi hi, Usinat Erakonnakaaslast võib kasutada kampaanias siis, kui kedagi teist võtta ei ole :)

  Kahju küll, et kassike pildile ei jäänud. Usin on suur kassisõber.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Võite kasutada järgnevaid HTMLtags and attributes:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>